#6033

Adresa
Šoortová 188
Stav
Rieši sa

Dobrý deň, V lete 2022 boli vykonané výkopové práce na ulici Športová 188, Michaľany. Ostalo to tam nedokončené a priamo pred vchodom do dvora na čísle 188, poklesla zemina a ostala tam cca 25-30cm hlboká diera. Vďaka tomu sa neviem dostať do dvora autom k p. Čižmárovej, mojej mame. Navyše sme začali mať problém s odpadovou vodou, ktorý začal približne v termíne poklesu zeminy. Žiadam o odstránenie problému, kým nám nevzniknú náklady na opravu našich áut a tiež dáme prešetriť, či problém s odpadovou vodou súvisí s týmto poklesom. V tomto prípade by sme pristúpili k vymáhaniu škôd vzniknutých činnosťou obce a neodstránením závad. Mám vedomie o tom, že toto nie je prvý podnet, a preto žiadam o urýchlené jednanie v tomto prípade. Moja mama má zaplatené všetky dane a poplatky, je to človek a potrebuje žiť v bezpečnom prostredí a zaslúži si jednanie s rešpektom tak, ako ostatní občania, bez akýchkoľvek výhrad! S úctou Mária Marhold