#5487

Adresa
Hlavná, 105, 105, Michaľany
Stav
Vyriešené

Hluk a auta na parkovisku pri obecnom úrade každý deň vo večerných hodinách niekedy aj neskoro v noci. Včera napríklad ešte o 2:30 tam stálo auto. Bude treba spraviť nejakú bránu alebo rampu a po pracovnej dobe uzamknúť priestor alebo to chodiť kontrolovať. Nehovoriac o tom že sa neustále zazina svetlo pri kuchyni.

Podnet pre starostu