Oznam

krátke spravy

Komunalny Odpad

Obec Michaľany oznamuje občanom, že dňa 7.7.2020 t.j. v utorok sa uskutoční vývoz tuhého komunálneho odpadu Žiadame občanov, aby si nádoby s týmto odpadom pripravili pred svoje brány do 06.30 hod.Žiadame občanov obce nevykladať poloprázdne nádoby a nádoby s nevyseparovaným odpadom.Aj dôkladným separovaním pomáhame obci !!!

OdPad papier

POZOR!!! ZAJTRA ZBER PAPIERA !!!Obec Michaľany oznamuje občanom, že dňa 29.6.2020 t.j. v pondelok / vývoz v mesiaci júl sa neuskutoční /sa uskutoční zber a vývoz papiera. Žiadame občanov, aby si papier a stlačené kartóny pripravili pred svoje brány do 06.30 hod.Aj dôkladným separovaním pomáhame obci !!!

Odpad SKLO

Obec Michaľany oznamuje občanom, že dňa 25.5.2020 t.j. v pondelok sa uskutoční vývoz skla. Žiadame občanov, aby si nádoby s týmto odpadom pripravili pred svoje brány do 06.30 hod.Žiadame občanov obce nevykladať poloprázdne nádoby a nádoby s nevyseparovaným odpadom.Budúci týždeň už aj zber nebezpečného odpadu, elektro,VKM,kovových obalov a plastov.

Odpad

Obec Michaľany oznamuje občanom, že dňa 12.5.2020 t.j. v utorok sa uskutoční vývoz tuhého komunálneho odpadu Žiadame občanov, aby si nádoby s týmto odpadom pripravili pred svoje brány do 06.30 hod.Žiadame občanov obce nevykladať poloprázdne nádoby a nádoby s nevyseparovaným odpadom.Aj dôkladným separovaním pomáhame obci !!!

Odpad PET flase a Plast

Obec Michaľany oznamuje občanom, že dňa 11.5.2020 t.j. v pondelok sa uskutoční vývoz PET fliaš a zmiešaných plastov. Žiadame občanov, aby si vrecia s týmto odpadom pripravili pred svoje brány do 06.30 hod.Najviac vyseparovať a používané sú v našich domácnostiach asi plasty – sú zberané pravidelne , raz za mesiac. Občania, ktorí nemajú tento odpad …

Odpad PET flase a Plast Čítajte viac »