Deň detí 2018

posted in: Aktuality | 0

Prvú júnovú nedeľu sme v našej obci venovali našim najmenším. Napriek počiatočnej nepriazni bolo počasie nakoniec milosrdné k nim i organizátorom osláv. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo prilákať do areálu základnej školy taký hojný počet detičiek, rodičov i zvedavcov. Tento rok bol program obohatený o ukážky zbraní, vojenskej techniky, hod granátom i streľbu na terč pod pozorným dohľadom príslušníkov 21.mechanizovaného práporu 2.mechanizovanej brigády v Trebišove. Členovia „Múzea na kolesách“ z Prešova prispeli ukážkou vojenskej poľnej nemocnice a deti si mohli vyskúšať techniku hľadania mín používanú v 2.svetovej vojne. Veľký úspech mali i preteky na autíčkach a, ako ináč, nafukovacie hrady. Tí najúspešnejší súťažiaci boli odmenení medailami, diplomami a všetci ostatní sladkosťami. Veríme tiež, že sa každému ušla opekaná klobáska, za prípravu ktorej patrí poďakovanie poslancom obecného zastupiteľstva i samotným zamestnancom našej obce. Počas celého priebehu nás sprevádzali akordy a piesne country skupiny FOLK3o z Rakovca nad Ondavou.

               Obrovské poďakovanie za náročnú a úspešnú organizáciu podujatia zasielame Beátke Baloghovej, všetkým členom organizačného tímu i súťažnej porote. Poďakovanie patrí i Miestnemu spolku červeného kríža v Michaľanoch a miestnym podnikateľom, ktorí prispeli sponzorsky.

 Ak sa program detičkám páčil, je to pre nás všetkých, ktorí sme sa na príprave podieľali, tá najväčšia odmena a zároveň výzva pokračovať v podobných akciách i v budúcnosti.

Deň detí 2018

Zobraziť

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *