Cyklotúra s Vladykom Milanom

posted in: Aktuality | 0

 Dňa 1.5.2018 sa konal 22.ročník cyklotúry, tentokrát pod názvom „Cyklotúra s Vladykom Milanom“. 40 kilometrovej trasy sa zúčastnilo viac ako 250 účastníkov. Túra sa začala v Trebišove, pokračovala cez obce Zemplínske Hradište, Kožuchov, Stanča, Nižný Žipov, Lastovce a Michaľany a skončila v obci Veľká Trňa. Na jej príprave sa podieľalo množstvo organizátorov, no my by sme radi poďakovali práve tým našim, Duchovnému otcovi Marcelovi, jeho manželke Silvii a členom GK zboru našej farnosti za príjemné prostredie, občerstvenie i duchovnú útechu v grécko-katolíckom chráme. Veľmi príjemným bolo i prekvapenie, ktorým pani Regína Fortuňáková obdarila všetkých cyklistov v podobe perníka s vyobrazením cyklistu. Aj jej patrí úprimný obdiv a poďakovanie za námahu, ktorú vynaložila na peknú prezentáciu našej obce.

 
Ďakujeme …!
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *